זה לא אתם זו אני


לפני כמה ימים הייתה אצלי בבית חברה, מהחברות האלו שפעם היו מקבלות ממני את שלל הבגדים שאני כבר לא לובשת.

ניחשתם נכון היא כבר לא. חלקית. היא כן חברה אבל היא מקבלת ממני דברים שאני לא אעלה לאתר מכל מיני סיבות, אבל לא את המעולים (מתנצלת בפניה).

אבל אז חשבתי,

שזה לא אמיתי.

נכון שיש את דברים הטובים, שהם מתאימים לכן במידות (לרוב) אבל הם בכלל לא נלבשו?

היא לא באמת הייתה מקבלת אותם, לפחות לא בסיבוב הראשון כי הייתי שומרת אותם אולי לאירוע, לחג,

לוואט אוור.

אז אחרי שעשיתי את הסיבוב המיליון בארוני, כן יש לי פרוטקציה באתר, הנה הסיבות האמיתיות שבגדים מעולים שוכבים לי בארון, עצובים, חדשים ומחפשים בית חם ואהוב!

1- בעלי, שיחיה, אל תיקח את זה אישית. ממש אהבתי את השמלה ואת השרשרת שהבאת לי מפריז. היא הסגנון שלי, אפילו במידה הנכונה! אבל זה לא זה, זה ליד….

2- היה לי אאוטפיט בראש לפסח. שחור לבן, מושלם! מצאתי את החצאית המושלמת ורכשתי אותה. לבשתי אותה היה אחלה, תודה. דייט מושלם אבל זהו, אין בינינו עוד, זה לא את זו אני.

3- הפקות אופנה. תירוץ מעולה לקנות שלל אביזרים, חלקם הן פרטי אספנות- ראי צווארון Marni

4- ממש רציתי את הנעליים, חיכיתי שיחזרו למלאי. הזהירו אותי באתר שעדיף לקחת מידה מעל, אבל התעלמתי כי לא הייתה עוד מידה. סיפור ידוע מראש. קטנות שננעלו פעם אחת.

5- חו״ל ועוד חו״ל. כמה כיף לעשות שופינג. כמה טעויות עושים! החולצה המגניבה, מבד איכותי ביותר אבל מה לעזאזל אני ופרינטים? ניסיתי, לא לבשתי מעולם.

6- יש! מצאתי מכנסיים בגזרה מושלמת! בדיוק כמו שאני אוהבת עם פס מקדימה, אורך עד הקרסול, מושלמים. אז באו נהרוס את זה ונקנה בעוד צבע שלעולם לא אלבש? בדיוק.

7- מסיבת רווקות מחייבת אאוטפיט לבן. wtf, ניחשתן נכון, חולצה לבנה נורא מתוקה שנלבשה רק פעם אחת.

זהו,

פתחתי את הלב,

עכשיו פותחת בפניכן את ארוני >>> Ariela´s Klozet


0 צפיות
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon

דה קלוזט DAKLOZET הוא מיזם למכירה וקנייה של פריטי לבוש שמחפשים אהבה חדשה. הבגדים מגיעים אלינו מארונות פרטיים של נשים בעלות חוש אופנה מפותח וסטייל ייחודי.

דה קלוזט מעודד צרכנות נבונה ותומך בעולם ירוק יותר ומלא בסטייל!