טרנדים לאביב קיץ 2019

לפני כמה ימים נכנסה באופן רשמי עונת האביב, זמן אידאלי להציג כמה טרנדים בולטים לעונת אביב קיץ 2019. תזכרי, לא כל טרנד חייבים לאמץ, הכל עניין של מינון וסגנון אישי ומומלץ לפני שאת רצה לקנות בגד חדש כדאי לבדוק בארון במה נוכל להשתמש. והנה התחזית: צבעים ניטרליים נכון, אין פה שום חידוש של ממש, אך לבוש מונוכרומטי בצבעים ניטרליים בדגש על ניוד ובז׳ יהיו שם דבר גם באביב 2019 רשתות וקרושה סריגת הקרושה בהשראת שנות ה-70, רשת דייגים בכל צורה, אפליקציות, פרנזים ופטצ׳ים. גם תחרות מקבלות טרנספורמציות לגזרות פחות נשיות, כמו טישרטים או חולצות מכופתרות בגזרות גבריות יותר. הדפסי צעיפים פייסלי, בנדנה וכל עולם המטפחות ממשיכים איתנו גם ב-2019 ולא רק קשורים סביב הצוואר. נקודות הדפסי סטייטמנט נקודות עם דגש על שחור-לבן

הפאשניסטיות ישנו את העולם

מה לא נאמר, נכתב, תוחקר ונלמד על נושא הקיימות. נושא חם וקיים המטריד את כל העולם ורק תופס תאוצה של דאגה. אז עברנו לשקית רב פעמית, השתדלנו להעדיף תחבורה ציבורית, מחזרנו בקבוקים והפרדנו פחים...ובכל זאת, זו התחלה טובה אבל היא טיפה בים, שגם הוא לצערנו מזוהם. משנה לשנה, כדור הארץ מתעגל ומתקלקל, מתחמם ומתלכלך ועושה רושם שככל שאנחנו מתפתחים ומתקדמים בתעשייה ובאורח החיים, המחיר הסביבתי שאנחנו משלמים רק עולה. לא נעים להודות, אבל חלק מהמחיר הגבוה הזה, רשום על הטיקטים של הבגדים שאנחנו לובשות. כן, תעשיית האופנה, זו הנוצצת, הממכרת, מלאת הסטייל, ההנאה וטרנדים, היא אחד הגורמים המזהמים ביותר של כדור הארץ (במקום השני, שהוא לגמרי מפוקפק במקרה הזה) אווצ'. לא נופלות ברשת אז מה עכשיו? הרי גם שופינג זה בטבע שלנו.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon

דה קלוזט DAKLOZET הוא מיזם למכירה וקנייה של פריטי לבוש שמחפשים אהבה חדשה. הבגדים מגיעים אלינו מארונות פרטיים של נשים בעלות חוש אופנה מפותח וסטייל ייחודי.

דה קלוזט מעודד צרכנות נבונה ותומך בעולם ירוק יותר ומלא בסטייל!